Kurumsal

Sedef Medya

Bireysel veya kurumsal imajınızın en yenilikçi yaklaşımla başarılı bir şekilde yönetiminizi vadediyoruz.

1989 yılından bu yana Eskişehir'de hizmet vermekte olan işletmemiz, başta ofset ve dijital baskı uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Sedef Medya, gelişen teknoloji ile birlikte, ihtiyaçlar doğrultusunda tüm kurumların reklam taleplerine hizmet verebilecek donanıma sahip bir medya kuruluşudur.

Eskişehir'de ilk defa Led ekranlar üzerinden reklam hizmetini hayata geçiren Sedef Medya yine Eskişehir'in ilk şehir portalı olan eskisehir.net ile güçlenmiş ve yeni çağın vitrini olan internet alanında da kurumlara hizmet vermeye başlamıştır.

Yüksek nitelikli eleman, kaliteli iş gücü ve teknolojik donanımları ile hızlı bir şekilde gelişen Sedef Medya, kaliteli ve hızlı çözümlerin odak noktası haline gelmiştir.

Sürekli gelişen reklam ve tanıtım sektöründe, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve sağlam bir vitrin sunabilmek için Sedef Medya'ya bekliyoruz.

Sedef Medya İştirakleri

Eskisehir.NET

Şehrin en kapsamlı ve en popüler portalı.

Eskisehirspor.com

Taraftarın buluşma noktası.

Eskişehir Seçim

Eskişehir'de Seçimin Nabzı Burada Atıyor...

Eskişehir Ticaret

Ticaretinizi geliştirmenizin yolu.

Sedef Medya ile Tanışmanın Tam Zamanı

Herkesin bir fikri olabilir ancak önemli olan başkalarını da bu fikir üstünde çalışmaya ikna edebilmektir.

Hakkımızda

1989 yılından bu yana Eskişehir'de hizmet vermekte olan işletmemiz, başta ofset ve promosyon olmak üzere, dijital baskı uygulamalarında uzmanlaşmıştır. Sedef Medya, gelişen teknoloji ile birlikte, ihtiyaçlar doğrultusunda tüm kurumların reklam taleplerine hizmet verebilecek donanıma sahip bir medya kuruluşudur.